Krówki na chrzest

Cukierki krówki na chrzest lub Baby Shower to ciekawa propozycja dla rodziców, którzy chcą w wyjątkowy sposób uczcić ważny dla swojej pociechy dzień. Krówki mleczne znajdują się w opakowaniach, które można w dowolny sposób modyfikować (data chrztu, narodzin lub dowolny tekst  lub wybrać wzór z gotowych szablonów). Dzięki temu zarówno rodzice, jak i zaproszeni goście będą mieli niezapomnianą pamiątkę przypominającą im o ukochanym maleństwie.

Czytaj dalej

Zamów mleczne krówki z okazji Chrztu Twojego dziecka lub na Baby Shower już teraz! A krówka nr 11 jest najczęściej wybierana przez rodziców. Motyw lipowego wianka jest przepiękny!

Podziękowania dla gości chrzest

Dowolnie zaprojektowana słodycz może pełnić świetną formę podziękowania dla gości chrzest. Jest to subtelne podziękowanie dla gości, którzy przybyli na uroczystość i z całą pewnością wywoła uśmiech na ich twarzy. Cukierki na chrzest nadal są nowatorską formą podziękowania, która jest niepowtarzalna i bardzo oryginalna. Słodki drobiazg idealnie pasuje jako podarunek z okazji Baby Shower lub chrztu maluszka.

Jeśli jednak nie znajdziesz idealnej propozycji dla siebie dokonaj zakupu “krówki z Twoim projektem”. Podeślij nam zdjęcia. materiały graficzne a my stworzymy dla Ciebie indywidualny, w 100% oryginalny projekt graficzny papierka.

Projekt możemy dowolną ilość razy modyfikować, tak aby ostateczny kształt produktu był satysfakcjonujący dla klienta. Oryginalny prezent w formie podziękowania dla gości na chrzest w za przybycie lub słodka przekąska na stół.

Cukierki krówki na chrzciny to znane, mleczne cukierki ze spersonalizowanym opakowaniem. Można na nim umieścić dowolny napis lub zdjęcie. Cukierki krówki na chrzciny stanowią miłą formę docenienia gości. Krówki na chrzest to też możliwość podziękowania im za przybycie poprzez np. miły napis na opakowaniu. Dzięki temu cukierki na chrzest przypadną do gustu zarówno młodszym jak i starszym gościom.

Cukierki krówki na chrzciny – idealne słodkości dla wszystkich gości

Krówki to apetyczne, pachnące mlekiem cukierki, które zna każdy. Na polskim rynku są od dawna a ich smak nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem i najmilszymi momentami. Warto by zagościły na stole również z okazji chrzcin dzieci. Goście będą pozytywnie zaskoczeni ich obecnością, zapachem śmietany i karmelu oraz kuszącą chrupkością i płynnym nadzieniem.

Nie ma bardziej “polskich” i rozpoznawalnych cukierków od krówek. Od lat towarzyszą one kolejnym pokoleniom dorastających maluchów i młodzieży. Turystom nieodłącznie kojarzą się z naszym krajem, więc dlaczego nie zdecydować się na nie w trakcie ważnych, rodzinnych uroczystości? Cukierki krówki na chrzciny sprawią, że goście wrócą do domów z miłymi słodkościami.

Cukierki chrzest – dlaczego warto wybrać krówki?

Tradycyjny smak polskich krówek jest znany i doceniany od lat. Zawijane ręcznie cukierki personalizowane na chrzest mogą też stanowić ozdobę ważnych, rodzinnych uroczystości, takich jak np. chrzest. Dlatego warto zamówić je w większej ilości, ponieważ znane są z tego, że… szybko znikają.

Krówki podziękowania chrzest – podziękowania za obecność w tak ważnym dniu. Spersonalizowane opakowania krówek pozwalają na umieszczenie na nich dowolnej treści. Dzięki temu cukierki personalizowanie na chrzest będą miłym zaskoczeniem i słodką wersją podziękowań za przybycie. Można umieścić na nich tekst z podziękowaniem za przybycie na ważną dla maluszka i jego rodziny uroczystość. To ciekawa i miła forma wyrażania uczuć, tym bardziej, że kojarzy się ze smakiem mlecznych, karmelowych cukierków znanych od lat.

Krówki podziękowania chrzest – dla młodszych i starszych gości

Cukierki personalizowane na chrzest to smaczna wersja podziękowań dla młodszych i starszych uczestników uroczystości. Stanowią ciekawy pomysł na podarunek, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu każdemu i… bardzo szybko zniknie w ustach.

Cukierki chrzest – reklamowe cukierki dla gości

Spersonalizowany napis na opakowaniach cukierków to możliwość nadania uroczystości prywatnego i klimatycznego nastroju. To też spełnienie słodkich zachcianek gości i sposób na to, by zaskoczyć ich w pozytywny sposób. Dzięki temu w miły sposób buduje się i umacnia więzi rodzinne, tak ważne na co dzień. Cukierki na chrzest to najlepszy sposób na to, by uroczystość na długo została zapamiętana w bardzo przyjemny i smaczny sposób.

Krówki na chrzest ze zdjęciem

Jedną z opcji zakupu krówek w spersonalizowanych opakowaniach jest wybór cukierków z opakowaniami ze zdjęciem np. maluszka i rodziców. W ten sposób łączy się wyjątkowy smak cukierków ciągutek z ważnym, rodzinnym spotkaniem i radością z powitania nowego członka rodziny.

Najczęściej zadawane pytania przez klientów: 

  • Czy mogę umieścić zdjęcie dziecka na papierku?

Oczywiście, że tak. Wykonujemy spersonalizowane projekty. Wszystko na życzenie klienta.

    • Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 15-21 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty oraz akceptacji projektu graficznego.

  • Czy projekt może być wykonany na podstawie zaproszenia?

Tak, poprzez wysłanie zdjęcia zaproszenia zrobimy przykładowe projekty. Wybierzesz najpiękniejszy!

Zobacz również:
https://mleczne-krowki.pl/krowki-na-urodziny/
https://mleczne-krowki.pl/krowki-komunijne/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13