Krówki weselne i ślubne

Krówki na wesele, to oryginalny prezent dla gości weselnych. Najlepszej jakości ciągutki weselne, zapakowane w indywidualny, tematyczny papierek to doskonały sposób na podziękowanie uczestnikom ceremonii za obecność w tak ważnych dla Państwa chwilach jakimi są ślub i wesele. Miła, słodka pamiątka, która ucieszy każdego gościa.

Czytaj dalej

Cukierki z nadrukiem weselnym

Do wyboru mamy wiele gotowych projektów krówek weselnych, które można dopasować według wymagań klient, dodanie imion, daty ślubu lub dowolny tekst. Ofertę projektów ślubnych i weselnych cały czas poszerzamy. Cukierki z nadrukiem weselnym to nasza specjalność. Najpopularniejsza krówka w sezonie ślubnym 2018/2019 jest w motywie złotym.

Jeśli jednak nie znajdziesz idealnej propozycji ślubnej dla siebie dokonaj zakupu produktu “krówki z Twoim projektem”. Podeślij nam zdjęcia. materiały graficzne, wiodący motyw ślubny (np. z winietek, zaproszeń ślubnych) a my stworzymy dla Ciebie indywidualny, w 100% oryginalny projekt graficzny papierka. Projekt możemy dowolną ilość razy modyfikować tak aby ostateczny kształt produktu był satysfakcjonujący dla klienta. Odkryj moc krówek dla gości weselnych.

Krówki weselne to coraz częściej pojawiająca się opcja, za której pośrednictwem państwo młodzi chcą podziękować gościom przybyłym na ich ślub. Z całą pewnością jest to bardzo miły gest, o którym warto pomyśleć jeszcze przed przygotowaniem ceremonii ślubnej. Tego typu krówki ślubne należy zamówić bowiem z lekkim wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zostaną przygotowane na czas i na pewno będą takie, jak się tego chce.

Krówki weselne- dlaczego jest to tak mile widziane?

Krówki weselne są pewnego rodzaju słodkim podziękowaniem za udział w uroczystości oraz za przyjście na wesele. Tego typu słodkie dodatki pojawiają się coraz częściej, choć znaleźć je można w różnych formach i tak naprawdę wszystko zależy od preferencji państwa młodych. Warto zamówić krówki na wesele w hurtowni, aby zapłacić taniej i mieć pewność, że dla każdego ich starczy. Cukierki weselne wystarczy położyć przy talerzykach oraz plakietkach z imieniem i nazwiskiem zaproszonych gości.

Jak zaprojektować krówki ślubne?

Bardzo ciekawą opcją jest to, że krówki podziękowania dla gości weselnych można tak naprawdę zaprojektować samemu według własnego pomysłu. Sprawi to, że upominek będzie jeszcze piękniejszy i na pewno wszystkim przypadnie do gustu. Dobrze jest zaprojektować cukierki z nadrukiem weselnym, ponieważ taki nadruk od razu przypominać będzie o danej uroczystości. Nadruk można wybrać z gotowych już wzorów, które znaleźć można w katalogach, jak i zdecydować się na coś własnego, co będzie bardzo oryginalnym i dobrym wyborem, głównie dlatego, że zawrzeć tam można własne, osobiste podziękowania lub skierować kilka słów bezpośrednio do gości. Krówki ślubne można dodatkowo opatrzyć doczepionym liścikiem, w którym znajdzie się krótka rymowanka weselna lub wspólne zdjęcie państwa młodych. Dzięki temu nawet po zjedzeniu krówek wciąż będzie można zachować coś na pamiątkę i przypominać sobie o tym ważnym dniu za każdym razem, gdy się na to spojrzy.

Jakie krówki weselne warto wybrać?

Jeśli chodzi o krówki ślubne, w tej chwili wybór jest naprawdę szeroki. Jest to bardzo pomocne, ponieważ pozwala na wybór specjalnych smaków, kształtów, czy rodzajów opakowań krówek. Na pewno ciekawym pomysłem będzie wybór miksu smaków. W tej chwili krówki weselne znaleźć można w naprawdę wielu wariantach smakowych, co pozwala na odpowiednie dobranie smaku do gustów gości. Jest to dobrym pomysłem także z innego względu.

W takim wypadku krówki ślubne zapakować można na przykład w celofanowy woreczek i tym samym podarować gościom przynajmniej po kilka smakołyków. Pozwala to na piękną aranżację takiego upominku, ponieważ do woreczków doczepić można kolorowe wstążki, kokardki, czy inne wybrane przez siebie dodatki. Także do środka można dołączyć krótki liścik. Ciekawym, choć już bardziej czasochłonnym pomysłem będzie tworzenie autorskich projektów krówek ślubnych, czyli na przykład takich, w których opakowaniu znajdą się podziękowania imienne dla każdego z gości. Jest to jednak rzadziej praktykowane, ponieważ wymaga sporego nakładu pracy oraz czasu.

Z całą pewnością jednak krówki ślubne , które będą formą podziękowania dla gości, są bardzo miłym gestem, który na pewno sprawi, że zaproszone osoby na długo będą pamiętać o tym dniu. Słodkie podziękowania pojawiają się bowiem na rynku coraz częściej i aktualnie już na prawie każdym weselu znaleźć można upominki tego typu. Na pewno jest to bardzo miły gest i warto zastanowić się nad jego realizacją właśnie w postaci podarunkowych krówek weselnych.

Najczęstsze pytania klientów:

1. Jaki jest termin przydatności?
Przydatność do spożycia: 5 miesięcy.

2. Ile jest krówek w 1 kg?
W 1 kg jest około 68-78 sztuk krówek.

3. Czy można umieścić imiona nowożeńców na papierku?
Tak, nasze papierki są w 100% spersonalizowane. Możesz dodać imiona, grafikę, tekst.

Zobacz równie:

https://mleczne-krowki.pl/krowki-reklamowe/
https://mleczne-krowki.pl/krowki-na-chrzest/

Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników